«Բարձրավոլտ էլեկտրացանցեր» ընկերությունում այսօր տեղի է ունեցել տարեմուտի ընդունելություն, որտեղ Տարածքային կառավարման և ենթակառուցվածքների նախարարի տեղակալ Հակոբ Վարդանյանը ներկաներին շնորհավորել է Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ՝ մաղթել բեղմնավոր աշխատանք, առողջություն, երջանկություն և հաջողություններ:
Հակոբ Վարդանյանը անցնող տարին գնահատել է բավական արդյունավետ և նշել, որ 2019 թվականին դրվել են լավ հիմքեր՝ հաջորդ և հետագա տարիներին լուրջ արդյունքներ ունենալու համար:
«Բարձրավոլտ էլեկտրացանցեր» ընկերության գլխավոր տնօրեն Հայկ Հարությունյանը շնորհավորել է գորընկերներին գալիք Ամանորի և Սուրբ Ծննդյան տոների առթիվ, մաղթել է, որ 2020 թվականը լինի բազում հաջողությունների, վերելքների և նորանոր ձեռքբերումների տարի: Նա վստահեցրել է, որ իրականցվող արդյունավետ աշխատանքները շարունակական են լինելու:

A New Year reception held today at "High Voltage Electric Networks" company, where Hakob Vardanyan, Deputy Minister of Territorial Administration and Infrastructure, congratulated the attendees on the occasion of the New Year and Christmas holidays, wishing them fruitful work, health, happiness and success.
Hakob Vardanyan assessed the past year as quite effective and noted that good foundations were laid in 2019 to achieve serious results in the following and subsequent years.
General Director of "High Voltage Electric Networks" company Hayk Harutyunyan, congratulated his colleagues on the occasion of the upcoming New Year and Christmas holidays, and wished that 2020 would be a year of many successes, ups, and new achievements. He assured that the effective works carried out will be continuous